Donate with PayPal button New New

+ Ответить в теме
Страница 21 из 24 ПерваяПервая ... 11 19 20 21 22 23 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 201 по 210 из 234

Тема: Маршрут Мотиви УЗ

  1. #201
    Пользователь Аватар для nadjel
    Регистрация
    08.06.2015
    Страна
    Сообщений
    208

    По умолчанию

    Так оно просто мой гугл диск открывает, а как скачать?

  2. #Trainz
    Реклама
    Регистрация
    Постоянная
    Сообщений
    Много

    Donate with PayPal button N3v New New

     

  3. #202
    Пользователь Аватар для kemal
    Регистрация
    22.10.2009
    Страна
    Адрес
    Казань / 793км
    Возраст
    37
    Сообщений
    3,584

    По умолчанию

    Залил https://kuid.trainz-mp.ru/search/1531557

  4. Сказали спасибо: (2)


  5. #203
    Пользователь Аватар для sergey65
    Регистрация
    09.07.2024
    Страна
    Адрес
    Харьков
    Сообщений
    14

    По умолчанию

    Что в этих обновлениях? Новая версия карты и сессии к ней? Как устанавливать? Можно смело все ставить к уже установленному? А вообще карта существует в двух отдельных версиях,на постоянном и на переменном токе и ставить можно обе?

  6. #204
    Пользователь Аватар для Roman-11
    Регистрация
    14.04.2019
    Страна
    Сообщений
    83

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от sergey65 Посмотреть сообщение
    Что в этих обновлениях? Новая версия карты и сессии к ней? Как устанавливать? Можно смело все ставить к уже установленному? А вообще карта существует в двух отдельных версиях,на постоянном и на переменном токе и ставить можно обе?
    Там в теме же написано какие куиды для МП а какие для одиночной версии

  7. #205
    Пользователь Аватар для Iva
    Регистрация
    30.11.2009
    Страна
    Адрес
    Львів
    Возраст
    41
    Сообщений
    161
    Автор

    По умолчанию

    По апдейтам - був апдейт сингл версії, тому що після оновлення комплексу вокзалу станції Херсон поламалися рейки і там всі сесії.Оновленя доступно на длс
    По МП - тут частота оновлень більша, але зараз треба буде переробити сесії, бо все поломалося в процесі апдейта... Версія та шо на длс робоча, але будуть інші куіди сесій згодом.

  8. #206
    Пользователь
    Спонсор Gold
    Аватар для Elektropoezd_Er
    Регистрация
    26.01.2015
    Страна
    Адрес
    Тукумс-1
    Возраст
    31
    Сообщений
    568

    По умолчанию

    Iva, Какое из направлений болше всего приспособлена для движения МВПС?
    Что больше всего на свете волнует людей в интернете..?

  9. #207
    Пользователь Аватар для Iva
    Регистрация
    30.11.2009
    Страна
    Адрес
    Львів
    Возраст
    41
    Сообщений
    161
    Автор

    По умолчанию

    Всім привіт. МП Мапа була апдейтнута до версії <KUID2:308560:100133:15> ! Всі депо крім Мукачева тепер без централізації(стрілки перероблені на ручні). Інших змін багато, але вони не так помітні. Перероблені пологі стрілки на процедурні, додана полога стрілка на пості 205й км. Поросла травичка на станціях та перегонах)) Додався тупік по депо Львів-Захід. Зважаючи на це я вирішив переробити всі сесії під нові куіди. На даний момент для мультиплєєру є одна робоча сесія DC+Diesel <KUID:308560:100432> . Всі інші сесії теж робочі, але на них відсох пульт і як наслідок централізація ну і порозвалювалися деякі локомотиви))

    Elektropoezd_Er, Львов-Стрый-Херсон. Там больше всего ОПшек.

  10. Сказал спасибо:


  11. #208
    Пользователь Аватар для chechelnitskiy
    Регистрация
    08.08.2024
    Сообщений
    1

    По умолчанию

    Друзі, що я не зробив або роблю не так, що в мене kbit пропонуэ купити карту? Дякую!

  12. #209
    Пользователь Аватар для Iva
    Регистрация
    30.11.2009
    Страна
    Адрес
    Львів
    Возраст
    41
    Сообщений
    161
    Автор

    По умолчанию

    Я шось нічого не зрозумів... Хто такий kbit і яку карту він пропонує купити?

    ---------- Сообщение добавлено в 14:02 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 12:56 ----------

    Стикнувся з проблемою повязаною зі всіма ТЕП60, 2ТЕ121 та скриптованими машками:
    В якись момент при додаванні одного з вищезазначених локів вони перестають працювати.
    Наприклад зробив сесію, розставив рухомий склад, поїзди, ті самі теп60 та М62. Запускаю, все ок. Додаю новий якись теп60, а він не працює. В режимі машиніста не зявляється бригада в ньому і не включається паливний насос ну і він не запускається. Ті ж тапки та машки які були додані першими на сесію працюють без нарікань. Ніяких жуків при цьому не вилазить.
    Причому якщо це мп сесія, то перестають працювати саме для хоста. У всіх інших все ок буде. Тому це не повязано з конкретним треінзом на конкретному компі. Вони не будуть працювати в любого хто запускає сесію. Проблема є як в 19му так і в 22му. Причому в 19му треінзі, якшо запускатися з квік драйву, то так само все працює.
    Експериментальним методом якось вийшло визначити шо якшо з мапи повидаляти якусь кількість поїздів, то воно починає працювати. Але сам прікол в тому шо якшо видалити оті поїзди, поставити той тапок, а потім всі поїзди поставити назад, той тапок який не працював - запрацює. А от якшо знову додати після додавання всіх поїздів, скоріш за все працювати не буде.
    Ніхто з таким не зтикався? Може є якись більш гуманий спосіб, ніж видаляти половину всього, а потім заново розставляти зза одного локомотива...
    Типу як варіант то спочатку всі ці машини виставляти на сесію в першу чергу, але чи то єдиний працюючий варіант?
    Последний раз редактировалось Iva; 13.08.2024 в 14:04.

  13. #210
    Пользователь Аватар для Roman-11
    Регистрация
    14.04.2019
    Страна
    Сообщений
    83

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Iva Посмотреть сообщение
    Я шось нічого не зрозумів... Хто такий kbit і яку карту він пропонує купити?

    ---------- Сообщение добавлено в 14:02 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 12:56 ----------

    Стикнувся з проблемою повязаною зі всіма ТЕП60, 2ТЕ121 та скриптованими машками:
    В якись момент при додаванні одного з вищезазначених локів вони перестають працювати.
    Наприклад зробив сесію, розставив рухомий склад, поїзди, ті самі теп60 та М62. Запускаю, все ок. Додаю новий якись теп60, а він не працює. В режимі машиніста не зявляється бригада в ньому і не включається паливний насос ну і він не запускається. Ті ж тапки та машки які були додані першими на сесію працюють без нарікань. Ніяких жуків при цьому не вилазить.
    Причому якщо це мп сесія, то перестають працювати саме для хоста. У всіх інших все ок буде. Тому це не повязано з конкретним треінзом на конкретному компі. Вони не будуть працювати в любого хто запускає сесію. Проблема є як в 19му так і в 22му. Причому в 19му треінзі, якшо запускатися з квік драйву, то так само все працює.
    Експериментальним методом якось вийшло визначити шо якшо з мапи повидаляти якусь кількість поїздів, то воно починає працювати. Але сам прікол в тому шо якшо видалити оті поїзди, поставити той тапок, а потім всі поїзди поставити назад, той тапок який не працював - запрацює. А от якшо знову додати після додавання всіх поїздів, скоріш за все працювати не буде.
    Ніхто з таким не зтикався? Може є якись більш гуманий спосіб, ніж видаляти половину всього, а потім заново розставляти зза одного локомотива...
    Типу як варіант то спочатку всі ці машини виставляти на сесію в першу чергу, але чи то єдиний працюючий варіант?
    И сходя из того что разработка нового ПС не ведётся а если и ведётся то в закрытых сообществах , что явно не для МП, на мой взгляд разумнее и лучше для мультиплеера установка бото - локомотивов.

+ Ответить в теме

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения