PDA

Просмотр полной версии : Зникли обєкти



liukar
01.09.2024, 00:36
Всім привіт!
Така проблема.
Будував карту, вирубили світло. При наступному вході побачив, що зникли всі "об'єкти і трексайди": Бейси, вокзали, анімовані стрілки, світлофори, дерева, склади, резервуари і т.п. При цьому колії і всі сплайни залишились. Чи можна це якось виправити(відновити)? Чи потрібно все по новому розставляти?

Oleg
06.09.2024, 16:30
Скоріше всього вони записались в сесію, шукай сесію в яку вони записані та об'єднуй з маршрутом.

Donate with PayPal button

New New