liukar
01.09.2024, 00:36
Всім привіт!
Така проблема.
Будував карту, вирубили світло. При наступному вході побачив, що зникли всі "об'єкти і трексайди": Бейси, вокзали, анімовані стрілки, світлофори, дерева, склади, резервуари і т.п. При цьому колії і всі сплайни залишились. Чи можна це якось виправити(відновити)? Чи потрібно все по новому розставляти?
Така проблема.
Будував карту, вирубили світло. При наступному вході побачив, що зникли всі "об'єкти і трексайди": Бейси, вокзали, анімовані стрілки, світлофори, дерева, склади, резервуари і т.п. При цьому колії і всі сплайни залишились. Чи можна це якось виправити(відновити)? Чи потрібно все по новому розставляти?

